ECA Kombi Fortius D1 Arıza kodu Nedir?

tarafından
137
ECA Kombi Fortius D1 Arıza kodu Nedir?

Kombi arıza kodu listesi size çok büyük kolaylık sağlar. ECA Kombi Fortius D1 Arıza kodu sebebi için teknik servis tarafından sunulan bazı seçenek ya da öneriler mevcuttur. Tüm bu önerileri yazımızın içerisinde açık bir şekilde bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

ECA Kombi Fortius D1 Arıza kodu ne demek, sorunu nasıl çözmem gerekiyor, mutlaka servis çağırmam gerekiyor mu soruları arasında bocalamaya başladıysanız yazımızı okumaya devam etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Fortius D1 Arıza kodu

Kombi Fortius D1 Arıza kodu gösterge panelinde göründüğünde ECA teknik servisi sorun hakkında ve çözümü ile ilgili

 Kombi alev alma sırasında bir sorun ile karşılaştığını gösterir. Böyle bir durumda cihaz verimli bir şekilde çalışmayacaktır. Bu nedenle servis ile iletişim kurunuz.

şeklinde sebebi ve çözümü bildirilmektedir. Bu kapsamda en doğru müdahaleyi yapmanız ya da ECA kombi teknik servis iletişim hattından ulaşarak randevu almanız gerekebilir.

Fortius C1 Arıza Kodu

Kombi Fortius D1 Arıza kodu neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Fortius C1 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

  Ana karttan bilgi sağlanmadığı arıza sorunudur. Tüm parçalar birbiri ile bağlantı kuramadığı için bu sorun ortaya çıkar.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Fortius A1 Arıza Kodu

Fortius C1 Arıza Kodu  ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Fortius A1 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten bu hatanın

 Kombiye gelen voltajın olması gereken değerden düşük olduğu durumlarda A1 arıza kodu görülmektedir.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Fortius P1 Arıza Kodu

Fortius A1 Arıza Kodu nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Fortius P1 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

 Kombide halihazırda bulunan su oranının olması gereken bar seviyesinden oldukça az olduğunda ya da bitmiş olduğunda görülen bir arıza çeşididir. Cihaza böyle durumlarda alt bölümden bulunan doldurma musluğu ile basınç değerini 1, 5 bara getirmelisiniz. Bu şekilde cihaz ateşleme ateşleme işlemi yapacaktır. Ardından da P1 uyarısı iptal olacaktır. Eğer olmuyorsa servis ile iletişime geçiniz.

olduğunu ifade eder.

Fortius Y1 Arıza Kodu

ECA Fortius P1 Arıza Kodu ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Fortius Y1 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzunda

 d Kombide gaz armatörünün devre dışı olması ile görülen bir arızadır. Kombinin çalışma düzenini belirler. Bu sorun ile karşılaşırsanız servisi arayınız.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Fortius D1 Arıza kodu, Fortius C1 Arıza Kodu, Fortius A1 Arıza Kodu, Fortius P1 Arıza Kodu ve Fortius Y1 Arıza Kodu sorgulama hakkında bilgiler verdik.