ECA Kombi Fortius E1 Arıza kodu Nedir?

tarafından
238
ECA Kombi Fortius E1 Arıza kodu Nedir?

ECA kombi arıza kodları hakkında hiçbir bilgiye sahip değilseniz bu yazımız tam size göre ECA Kombi Fortius E1 Arıza kodu cihaz per formansınızı düşürecek hatta çoğu zaman çalışmasına engel olacaktır.

ECA Kombi Fortius E1 Arıza kodu görmenize rağmen herhangi bir müdahalede bulunmuyorsanız ECA kombi arızası ile cihazınıza ciddi zararlar vermeniz mümkün olma ihtimali yüksektir. Bu nedenle yazımızın devamında yer alan sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Fortius E1 Arıza kodu

Kombi Fortius E1 Arıza kodu meydana geldiğinde ürün klavuzunda yer alan bilgilere göre

 Cihaz ateşle işlevini gerçekleştirmiyorsa ekranda E1 arıza kodu görülür. Alev oluşmaması durumunda cihaz sağlıklı çalışmamaktadır.

bilgi ve öneride bulunmaktadır. Bu bağlamda doğru hareket etmeniz ECA kombi bakım masraflarınızı en aza indirgeme de yardımcı olacaktır

Fortius E2 Arıza Kodu

Kombi Fortius E1 Arıza kodu nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Fortius E2 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

 Kombide yanlış bir alevleme olduğunu gösterir. Elektronik kartın sebep olduğu bu arıza ekranda görülmüş ise servis ile hemen iletişime geçilmelidir.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Fortius E4 Arıza Kodu

Fortius E2 Arıza Kodu  gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Fortius E4 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Teknik servisten bu hatanın

 d Fan Motorunun çalışması sırasında ortaya çıkardığı basınç sonucunda prosestatın tam olarak çalışmadığını gösterir. Prostatın  kontakları kapatmaması nedeniyle kombi ekranında bu kod görülmektedir.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Fortius E5 Arıza Kodu

Fortius E4 Arıza Kodu çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Fortius E5 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

 d kombi ekranda oluşan bu uyarı kodu hava prosestatında sorun olması durumunda görülür.  Hava akımı sağlamakta olan kombinin parçasında bir problem var demektir. Bu sorun ile karşı karşıya geldiğinizde servis ile iletişime geçiniz.

olduğunu ifade eder.

Fortius D1 Arıza Kodu

ECA Fortius E5 Arıza Kodu neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Fortius D1 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Kombi kullanım kılavuzunda

 Kombi alev alma sırasında bir sorun ile karşılaştığını gösterir. Böyle bir durumda cihaz verimli bir şekilde çalışmayacaktır. Bu nedenle servis ile iletişim kurunuz.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Fortius E1 Arıza kodu, Fortius E2 Arıza Kodu, Fortius E4 Arıza Kodu, Fortius E5 Arıza Kodu ve Fortius D1 Arıza Kodu sorularının yanıtını yazı içerisinde bulduğunuza inanıyoruz.