ECA Kombi Fortius E2 Arıza kodu Nedir?

tarafından
181
ECA Kombi Fortius E2 Arıza kodu Nedir?

Bu yazımızda ECA kombi arıza kodları arasında yer alan ECA Kombi Fortius E2 Arıza kodu görünüyor ise bunun sebebini ve çözüm önerilerini yazımızın devamında bulmanız mümkün olacaktır.

ECA Kombi Fortius E2 Arıza kodu ne anlama geliyor merak mı ediyorsunuz? Oysa cevabı çok basit. Bu yazımızda sizlere sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Fortius E2 Arıza kodu

Kombi Fortius E2 Arıza kodu gösterge panelinde göründüğünde ECA teknik servisi sorun hakkında ve çözümü ile ilgili

 Kombide yanlış bir alevleme olduğunu gösterir. Elektronik kartın sebep olduğu bu arıza ekranda görülmüş ise servis ile hemen iletişime geçilmelidir.

açıklamasına istinaden genel bir kombi bakım hizmeti alabileceğiniz gibi arıza tespit ve giderilmesine yönelik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Fortius E4 Arıza Kodu

Kombi Fortius E2 Arıza kodu ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Fortius E4 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

 d Fan Motorunun çalışması sırasında ortaya çıkardığı basınç sonucunda prosestatın tam olarak çalışmadığını gösterir. Prostatın  kontakları kapatmaması nedeniyle kombi ekranında bu kod görülmektedir.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Fortius E5 Arıza Kodu

Fortius E4 Arıza Kodu  çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Fortius E5 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Teknik servisten bu hatanın

 d kombi ekranda oluşan bu uyarı kodu hava prosestatında sorun olması durumunda görülür.  Hava akımı sağlamakta olan kombinin parçasında bir problem var demektir. Bu sorun ile karşı karşıya geldiğinizde servis ile iletişime geçiniz.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Fortius D1 Arıza Kodu

Fortius E5 Arıza Kodu neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Fortius D1 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

 Kombi alev alma sırasında bir sorun ile karşılaştığını gösterir. Böyle bir durumda cihaz verimli bir şekilde çalışmayacaktır. Bu nedenle servis ile iletişim kurunuz.

olduğunu ifade eder.

Fortius C1 Arıza Kodu

ECA Fortius D1 Arıza Kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Fortius C1 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Kombi kullanım kılavuzunda

  Ana karttan bilgi sağlanmadığı arıza sorunudur. Tüm parçalar birbiri ile bağlantı kuramadığı için bu sorun ortaya çıkar.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Fortius E2 Arıza kodu, Fortius E4 Arıza Kodu, Fortius E5 Arıza Kodu, Fortius D1 Arıza Kodu ve Fortius C1 Arıza Kodu sorgulama işlemine istinaden bu açıklamalarımızın yeterli olduğuna inanıyoruz.