ECA Kombi Fortius E4 Arıza kodu Nedir?

tarafından
168
ECA Kombi Fortius E4 Arıza kodu Nedir?

ECA kombiler çeşitli arıza kodalrı göstererek sorunu çözmenize ya da ECA teknik servis çağırmanıza olanak sağlar. ECA Kombi Fortius E4 Arıza kodu ekran üstünde belirdiğinde burada yazan bilgiler eşliğinde sorunu çözebilir ya da ECA teknik servisi çağırabilirsiniz.

ECA Kombi Fortius E4 Arıza kodu ve diğer ECA kombi arıza kodları hakkında bilgiler yer alan bu yazımız tam size göre! Peki, sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Fortius E4 Arıza kodu

Kombi Fortius E4 Arıza kodu için teknik servis tarafından yapılan açıklama

 d Fan Motorunun çalışması sırasında ortaya çıkardığı basınç sonucunda prosestatın tam olarak çalışmadığını gösterir. Prostatın  kontakları kapatmaması nedeniyle kombi ekranında bu kod görülmektedir.

açıklaması yapılmaktadır. Bu sorun basit olabileceği gibi teknik servis müdahalesi gerektirebilecek önemli bir soruna da işaret edebilir.

Fortius E5 Arıza Kodu

Kombi Fortius E4 Arıza kodu gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Fortius E5 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

 d kombi ekranda oluşan bu uyarı kodu hava prosestatında sorun olması durumunda görülür.  Hava akımı sağlamakta olan kombinin parçasında bir problem var demektir. Bu sorun ile karşı karşıya geldiğinizde servis ile iletişime geçiniz.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Fortius D1 Arıza Kodu

Fortius E5 Arıza Kodu  neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Fortius D1 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Teknik servisten bu hatanın

 Kombi alev alma sırasında bir sorun ile karşılaştığını gösterir. Böyle bir durumda cihaz verimli bir şekilde çalışmayacaktır. Bu nedenle servis ile iletişim kurunuz.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Fortius C1 Arıza Kodu

Fortius D1 Arıza Kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Fortius C1 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

  Ana karttan bilgi sağlanmadığı arıza sorunudur. Tüm parçalar birbiri ile bağlantı kuramadığı için bu sorun ortaya çıkar.

olduğunu ifade eder.

Fortius A1 Arıza Kodu

ECA Fortius C1 Arıza Kodu ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Fortius A1 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Kombi kullanım kılavuzunda

 Kombiye gelen voltajın olması gereken değerden düşük olduğu durumlarda A1 arıza kodu görülmektedir.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Fortius E4 Arıza kodu, Fortius E5 Arıza Kodu, Fortius D1 Arıza Kodu, Fortius C1 Arıza Kodu ve Fortius A1 Arıza Kodu hakkında detaylı yaptığımız açıklamaların ardından dileriz ki sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturursunuz.