ECA Kombi Fortius P1 Arıza kodu Nedir?

tarafından
168
ECA Kombi Fortius P1 Arıza kodu Nedir?

ECA kombi arıza kodları hakkında hiçbir bilgiye sahip değilseniz bu yazımız tam size göre ECA Kombi Fortius P1 Arıza kodu ekran üstünde belirdiğinde burada yazan bilgiler eşliğinde sorunu çözebilir ya da ECA teknik servisi çağırabilirsiniz.

ECA Kombi Fortius P1 Arıza kodu ve diğer ECA kombi arıza kodları hakkında bilgiler yer alan bu yazımız tam size göre! Peki, sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Fortius P1 Arıza kodu

Kombi Fortius P1 Arıza kodu gösterge panelinde göründüğünde ECA teknik servisi sorun hakkında ve çözümü ile ilgili

 Kombide halihazırda bulunan su oranının olması gereken bar seviyesinden oldukça az olduğunda ya da bitmiş olduğunda görülen bir arıza çeşididir. Cihaza böyle durumlarda alt bölümden bulunan doldurma musluğu ile basınç değerini 1, 5 bara getirmelisiniz. Bu şekilde cihaz ateşleme ateşleme işlemi yapacaktır. Ardından da P1 uyarısı iptal olacaktır. Eğer olmuyorsa servis ile iletişime geçiniz.

açıklaması yapılmaktadır. Bu sorun basit olabileceği gibi teknik servis müdahalesi gerektirebilecek önemli bir soruna da işaret edebilir.

Fortius Y1 Arıza Kodu

Kombi Fortius P1 Arıza kodu nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Fortius Y1 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

 d Kombide gaz armatörünün devre dışı olması ile görülen bir arızadır. Kombinin çalışma düzenini belirler. Bu sorun ile karşılaşırsanız servisi arayınız.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Confeo T1 Arıza Kodu

Fortius Y1 Arıza Kodu  gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Confeo T1 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Teknik servisten bu hatanın

Cihazda aşırı bir ısınma oluştuğu için ortaya çıkmıştır. Kombi kullanımı pasif hale getirmiştir. Bir müddet bekledikten sonra tekrar eski haline gelir. Eğer gelmiyorsa arıza nedeni termostattır.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Confeo T2 Arıza Kodu

Confeo T1 Arıza Kodu çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Confeo T2 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

Baca gazındaki sıcaklığından kaynaklanan bir arızadır. Bu durumda kombiye dokunmadan servis ile iletişime geçiniz.

olduğunu ifade eder.

Confeo T3 Arıza Kodu

ECA Confeo T2 Arıza Kodu neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Confeo T3 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Kombi kullanım kılavuzunda

Peteklere sıcaklık gitmemesidir. Ntc Sensörü bu nedenle hata verir. Böyle bir arıza ile karşı karşı kaldığınızda hemen servisiniz ile iletişime geçiniz.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Fortius P1 Arıza kodu, Fortius Y1 Arıza Kodu, Confeo T1 Arıza Kodu, Confeo T2 Arıza Kodu ve Confeo T3 Arıza Kodu hakkında detaylı yaptığımız açıklamaların ardından dileriz ki sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturursunuz.