ECA Kombi Fortius T3 Arıza kodu Nedir?

tarafından
131
ECA Kombi Fortius T3 Arıza kodu Nedir?

Kombi arıza kodları çeşitli kısa kodlar ile meydana çıkmaktadır. Cihazınızda ECA Kombi Fortius T3 Arıza kodu görünüyor ise bunun sebebini ve çözüm önerilerini yazımızın devamında bulmanız mümkün olacaktır.

ECA Kombi Fortius T3 Arıza kodu ne anlama geliyor merak mı ediyorsunuz? Oysa cevabı çok basit. Bu yazımızda sizlere sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Fortius T3 Arıza kodu

Kombi Fortius T3 Arıza kodu için teknik servis tarafından yapılan açıklama

 Kalorifer tesisatının ısıtma sensöründe bir sorun olduğunu göstermektedir.

açıklamasına istinaden genel bir kombi bakım hizmeti alabileceğiniz gibi arıza tespit ve giderilmesine yönelik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Fortius T5 Arıza Kodu

Kombi Fortius T3 Arıza kodu çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Fortius T5 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

 Kombide sıcak su için görev yapan parçalardan birinin arızalı olduğunu gösteren hata kodudur.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Fortius T6 Arıza Kodu

Fortius T5 Arıza Kodu  sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Fortius T6 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Teknik servisten bu hatanın

  Baca gazı sensöründe tıkanma ya da benzeri bir sorun olduğunu bildiren bir arızadır. Bu arıza için destek almanız gerekir.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Fortius T7 Arıza Kodu

Fortius T6 Arıza Kodu ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Fortius T7 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

 Kombi ekranında eğer bu kod görüldü ise dış hava sensöründe bir arıza olduğunu göstermektedir. Dış hava sensörü bozuldu ise muhakkak servis ile iletişime geçiniz.

olduğunu ifade eder.

Fortius E1 Arıza Kodu

ECA Fortius T7 Arıza Kodu nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Fortius E1 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Kombi kullanım kılavuzunda

 Cihaz ateşle işlevini gerçekleştirmiyorsa ekranda E1 arıza kodu görülür. Alev oluşmaması durumunda cihaz sağlıklı çalışmamaktadır.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Fortius T3 Arıza kodu, Fortius T5 Arıza Kodu, Fortius T6 Arıza Kodu, Fortius T7 Arıza Kodu ve Fortius E1 Arıza Kodu sorgulama işlemine istinaden bu açıklamalarımızın yeterli olduğuna inanıyoruz.