ECA Kombi Confeo E3 Arıza kodu Nedir?

tarafından
261
ECA Kombi Confeo E3 Arıza kodu Nedir?

Kombi arıza kodları nelerdir bildiğinizde sorunu öncelikle kendiniz hemen çözebilirsiniz. ECA Kombi Confeo E3 Arıza kodu görünüyor ise bunun sebebini ve çözüm önerilerini yazımızın devamında bulmanız mümkün olacaktır.

ECA Kombi Confeo E3 Arıza kodu ne anlama geliyor merak mı ediyorsunuz? Oysa cevabı çok basit. Bu yazımızda sizlere sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Confeo E3 Arıza kodu

Kombi Confeo E3 Arıza kodu gösterge panelinde göründüğünde ECA teknik servisi sorun hakkında ve çözümü ile ilgili

 kombinin aşırı derecede hararet yapmış olduğunu gösterir. Aşırı ısı termostatından kaynaklanan bu sorundan sonra bir süre bekleyiniz. Düzelmezse servis ile iletişime geçebilirsiniz.

açıklamasına istinaden genel bir kombi bakım hizmeti alabileceğiniz gibi arıza tespit ve giderilmesine yönelik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Confeo E4 Arıza Kodu

Kombi Confeo E3 Arıza kodu ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Confeo E4 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

  Diferansiyel hava basıncından kaynaklanan bir arızadır. Hava prosestatı açık kaldığı zaman E4 arızasını meydana getirir.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Confeo E5 Arıza Kodu

Confeo E4 Arıza Kodu  ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Confeo E5 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Teknik servisten bu hatanın

 Confeo dijital kombilerde hava basındaki bir koddur. Hava prosestatındaki oluşan kısa devreyi ifade eder.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Confeo D1 Arıza Kodu

Confeo E5 Arıza Kodu gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Confeo D1 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

 Kombi normal alevleme sorunu yaşadığını göstermektedir.

olduğunu ifade eder.

Confeo A1 Arıza Kodu

ECA Confeo D1 Arıza Kodu çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Confeo A1 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Kombi kullanım kılavuzunda

  kombi girişinde yer alan voltajlardaki düşmeyi gösteren bir arıza kodudur.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Confeo E3 Arıza kodu, Confeo E4 Arıza Kodu, Confeo E5 Arıza Kodu, Confeo D1 Arıza Kodu ve Confeo A1 Arıza Kodu sorgulama işlemine istinaden bu açıklamalarımızın yeterli olduğuna inanıyoruz.