Daikin Kombi 8H- 67 ve 8H- 68 Arıza Kodu Nedir?

tarafından
141
Daikin Kombi  8H- 67 ve 8H- 68 Arıza Kodu Nedir?

Bu yazımızda Daikin kombi arıza kodları arasında yer alan Daikin Kombi 8H- 67 ve 8H- 68 Arıza Kodu cihaz per formansınızı düşürecek hatta çoğu zaman çalışmasına engel olacaktır.

Daikin Kombi 8H- 67 ve 8H- 68 Arıza Kodu görmenize rağmen herhangi bir müdahalede bulunmuyorsanız Daikin kombi arızası ile cihazınıza ciddi zararlar vermeniz mümkün olma ihtimali yüksektir. Bu nedenle yazımızın devamında yer alan sizlere Daikin arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

Daikin Kombi 8H- 67 ve 8H- 68 Arıza Kodu

Kombi 8H- 67 ve 8H- 68 Arıza Kodu meydana geldiğinde ürün klavuzunda yer alan bilgilere göre

Gidiş suyu sıcaklık sensörü takılma sorunu olduğunu belirtir. Arızanın giderilmesi için cihazı resetlemelisiniz. Çözüm sağlamak için resetleme işlemini birkaç kez tekrarlayabilrisniz. Hala çözüm sağlayamıyorsanız kombi servisinden destek alamanız gerekir.

bilgi ve öneride bulunmaktadır. Bu bağlamda doğru hareket etmeniz Daikin kombi bakım masraflarınızı en aza indirgeme de yardımcı olacaktır

Daikin Kombi E1- 64 Arıza Kodu

Kombi 8H- 67 ve 8H- 68 Arıza Kodu ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Daikin Kombi E1- 64 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

Yanlış alev sinyali anlamına gelir. Arızanın çözümü için cihaza reset atmanız gerekir. Bunu birkaç kez tekrarlayanilirsiniz. Fakat arıza hala devam ediyorsa kombi servisini aramanız gerekir.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Daikin Kombi E1- 69 Arıza Kodu

Daikin Kombi E1- 64 Arıza Kodu  çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Daikin Kombi E1- 69 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Teknik servisten bu hatanın

EEPROM bağlantı sorunu olduğunu gösterir. Kombiye kart bağlantısı yapıldıysa eğer, kart kombiye uygun olmayabilir ya da bağlantıları tam yapılamamış olabilir. Yeniden kontrol edilmelidir. Kombiye bu şekilde müdahale olmadıysa eğer anakart arızası olabilir. Servis desteği almalısınız.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Daikin Kombi E1-74 Arıza Kodu

Daikin Kombi E1- 69 Arıza Kodu neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Daikin Kombi E1-74 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

ADC Arızası söz konusudur. Bu arızada cihaza birkaç kez reset atılmalıdır. Eğer arıza devam ediyorsa kombi servisi çağrılmalıdır.

olduğunu ifade eder.

Daikin Kombi H9-01 Arıza Kodu

Daikin Daikin Kombi E1-74 Arıza Kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Daikin Kombi H9-01 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Kombi kullanım kılavuzunda

Dış hava sensörü arızası olduğunu belirtir. Kombiye dış hava sensörü bağlı ise arızalı olma ihtimali yüksektir. Fakat kombide dış hava sensörü mevcut değilse elektriksel bir sorun olabilir. Anakart ve bağlantılarının kontrol edilmesi gerekir. Bu nedenle de kombi servisini aramanız gerekir.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi 8H- 67 ve 8H- 68 Arıza Kodu, Daikin Kombi E1- 64 Arıza Kodu, Daikin Kombi E1- 69 Arıza Kodu, Daikin Kombi E1-74 Arıza Kodu ve Daikin Kombi H9-01 Arıza Kodu sorularının yanıtını yazı içerisinde bulduğunuza inanıyoruz.