Daikin Kombi J6- 20 Arıza Kodu Nedir?

tarafından
167
Daikin Kombi  J6- 20 Arıza Kodu Nedir?

Kombi arıza kodu listesi size çok büyük kolaylık sağlar. Daikin Kombi J6- 20 Arıza Kodu cihaz per formansınızı düşürecek hatta çoğu zaman çalışmasına engel olacaktır.

Daikin Kombi J6- 20 Arıza Kodu görmenize rağmen herhangi bir müdahalede bulunmuyorsanız Daikin kombi arızası ile cihazınıza ciddi zararlar vermeniz mümkün olma ihtimali yüksektir. Bu nedenle yazımızın devamında yer alan sizlere Daikin arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

Daikin Kombi J6- 20 Arıza Kodu

Kombi J6- 20 Arıza Kodu gösterge panelinde göründüğünde Daikin teknik servisi sorun hakkında ve çözümü ile ilgili

Dönüş suyu sıcaklığı yüksektir. Çözüm için bi cihazına birkaç kez reset atmalısınız. Eğer arıza devam ediyorsa servis desteği almalısınız.

bilgi ve öneride bulunmaktadır. Bu bağlamda doğru hareket etmeniz Daikin kombi bakım masraflarınızı en aza indirgeme de yardımcı olacaktır

Daikin Kombi J6- 64 Arıza Kodu

Kombi J6- 20 Arıza Kodu neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Daikin Kombi J6- 64 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

Drift test beklemesi anlamına gelir. Bu bir arıza kodu değildir. Drift testin tamamlanması için bir süre kadar beklemelisiniz. Bekleme sonucunda işlem tamamlandığında ekrandan bu kod silinecektir.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Daikin Kombi J6- 65 Arıza Kodu

Daikin Kombi J6- 64 Arıza Kodu  ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Daikin Kombi J6- 65 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Teknik servisten bu hatanın

Başarısız drift testi. Bu durumda cihazı birkaç resetlemelisiniz. Eğer arıza için çözüm sağlayamıyorsanız kombi servisini çağırmanız gerekir.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Daikin Kombi J6-66 Arıza Kodu

Daikin Kombi J6- 65 Arıza Kodu nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Daikin Kombi J6-66 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

Başarısız sensör çatlak testi anlamına gelir. Bu durumda test sırasında cihazı resetlemelisiniz. Resetleme işleminden sonra da arıza devam ederse kombi servisini aramanız gerekir.

olduğunu ifade eder.

Daikin Kombi JJ- 64 Arıza Kodu

Daikin Daikin Kombi J6-66 Arıza Kodu ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Daikin Kombi JJ- 64 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Kombi kullanım kılavuzunda

Baca gazı sıcaklık sensörü arızası olduğunu ifade eder. Çözümü için kombi cihazını birkaç kez kapatıp açarak resetleme işlemi yapın. Bu işlem sonrasında çözüm sağlayamıyorsanız servis desteği almanız gerekir.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi J6- 20 Arıza Kodu, Daikin Kombi J6- 64 Arıza Kodu, Daikin Kombi J6- 65 Arıza Kodu, Daikin Kombi J6-66 Arıza Kodu ve Daikin Kombi JJ- 64 Arıza Kodu sorularının yanıtını yazı içerisinde bulduğunuza inanıyoruz.